Share

Misyonumuz – Vizyonumuz

Misyonumuz – Vizyonumuz

01

Misyonumuz

Kurulduğun günden beri hep yenilikçi ve ileriye yönelik adımlar atan AVAN ART mimarlık, inşaat sektöründe bir firmadan beklenen kalite, güven ve hizmet anlayışını; çevre duyarlılığı, sosyal sorumluluk ve her zaman yenilikçi ve kaliteli projeler yaparak sizlere sunmaktadır. Toplumsal hayatın en büyük dinamiği olan yapı sektörüne renk katan gerek küçük ölçekli, gerekse büyük ölçekli projelerimizde esas gayemiz; kullanıcılarımıza kaliteli yaşam alanları sunmaktır.

 

 

 

02

AVAN ART

MİMARLIK HİZMETLERİ

Ekibimiz bir fikir ve konsept geliştirmeden gerçekleştirmeye kadar her şeyi üstlenir. Geleneklere inanır ve onları yeniliklerimize dahil ederiz. Tüm projelerimiz benzersiz bir sanatsal imaj ve fonksiyonel çözümler içermektedir. Müşteri, projenin ruhudur. Temel amacımız, onun değerlerini ve bireyselliğini tasarım yoluyla göstermektir.

01

VİZYONUMUZ

Bu günleri ve yarınları imar eden biz mimarların, yaşanan çevrenin dolayısı ile toplumsal hayatın gelişmesinde ve büyümesinde çok fazla söz sahibi olduğumuz bir gerçektir. AVAN ART mimarlık olarak yaşanan çevreye yapacağımız her müdahalede toplumsal yaşamın temel değerlerini tam anlamıyla okuyup öğrendikten sonra, dünü anlayarak, yarını ise bu değerler doğrultusunda yorumlayarak projelerimize aktarmaktır. Sürekli gelişen ve değişen dünyamızda çizgilerimiz hep yenilikçi olurken, dün ve bugünü asla unutmadan yarınlara aktaracaktır..

 

 

 

05

ECVAL BİLİŞİM