Share

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

01

AVAN ART MİMARLIK HİZMETLERİ

Kurulduğun günden beri hep yenilikçi ve ileriye yönelik adımlar atan AVAN ART mimarlık, inşaat sektöründe bir firmadan beklenen kalite, güven ve hizmet anlayışını; çevre duyarlılığı, sosyal sorumluluk ve her zaman yenilikçi ve kaliteli projeler yaparak sizlere sunmaktadır. Toplumsal hayatın en büyük dinamiği olan yapı sektörüne renk katan gerek küçük ölçekli, gerekse büyük ölçekli projelerimizde esas gayemiz; kullanıcılarımıza kaliteli yaşam alanları sunmaktır.

 

SANATA DAİR HERŞEY

  • Tasarım
  • Mimari
  • İnşaat

1

02

Sanata Dair Herşey

Sağlamlıktan, kaliteden ve iş güvenliğinden ödün vermemek Avanart Mimarlık tüm inşaat & yapı faaliyetlerinin temelinde yer alır. Avanart Mimarlık’ın başarı ve istikrarının arkasında, çevresel açıdan sürdürülebilirliği ön plana çıkaran, yenilikçi, müşteri odaklı yönetim anlayışı vardır. Tercih edilmemizdeki en önemli nedenlerden birisi de, projenin boyutuna veya işin karlılığına bakmadan, projeye özel çözümler üretiyor olmamızdır. Özellikle alt yapı ve görülmeyen yerlerde, maliyet gözetmeden farklılığımızı göstermeye çalışmaktayız.

%

Tasarım

%

Mimari

%

İnşaat

03

avan art mimarlık hizmetleri

04

Mimarlardan …

05

AVAN ART MİMARLIK

2010 yılından bu yana, inşaat ve yapı sektöründe mimarlık ve proje danışmalığı faaliyetleri gösteren şirketimiz, günümüzde kurumsallaşarak faaliyetlerine yapı sektöründe hızla devam etmektedir.

2006

Sektöre 2006 yılında ilk adımını atan firmamız, ilk yıllarında ağırlıklı olarak küçük ve orta ölçekli konut projeleri üretmeye başlamıştır.

2008

2008 yılından itibaren daha çok konsept ağırlıklı proje üretmeye başlayan firmamız, geliştirdiği projelerin imalatlarını da yapmaya başlamıştır.

2012

2012 yılından itibaren ise tarihi tescilli binalar için Rölöve, Restorasyon ve Restitüsyon projeleri yapmaya başlamıştır.

2013

2013 yılı itibari ile Kamu ihale projeleri de yapmaya başlayan firmamız ülke genelinde çok sayıda büyük, orta ve küçük ölçekli kamu binaları tasarlamıştır.

2015

2015 yılı itibari ile iç mekân konsept projeler hazırlayarak aynı zamanda uygulamalarını da yapan firmamız, günümüz itibari   ile emin adımlarla ve güçlü bir şekilde sektörde varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

ECVAL BİLİŞİM