İnşaat

İnşaat sektöründe her geçen gün artan teknolojiye ayak uyduran firmamız teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıkları kaba inşaatta en iyi şekilde uygulamaktadır. Kendi bünyesinde bulundurmuş olduğu güçlü ekip ve ekipmanları ile uygulamalarını en kısa zamnda, iş güvenliği usus esaslarına olara gerçekleştirip en iyi şekilde teslim etmeyi ilke edinmiştir.

Firmamız projeden, malzeme temini ve sonrasında inşaatına kadar toplam kalite anlayışı ile anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir.

Şantiyelerde kaba inşaat işleri, arkasından yapılacak olan ince, elektrik ve mekanik tesisat işlerinin öncüsü olduğundan bünyesinde bulundurduğu deneyimli dizayn ofis mimarları ve saha mühendisleri ile döşeme ve diğer geçiş boşluklarının önlemini önceden alan firmamız karot ile sonradan açılacak geçişleri minimuma indirmektedir.

Tercih edilmemizdeki en önemli nedenlerden birisi de, daire boyutuna veya işin karlılığına bakmadan, kişiye özel imalat yapıyor olmamızdır. Özellikle alt yapı ve görülmeyen yerlerde, maliyet gözetmeden farklılığımızı göstermeye çalışmaktayız.


Hizmet alanlarımız

- Villa
- Çok katlı konut, iş merkezi
- Sanayi tesisi
- Site
- Özel mekanlar; Restaurant, cafe, bar, butik, otel, mağaza, spor salonu
- Cephe, iç mimari-teknik proje uygulamaları
- İç mimari tasarımlar ve dekorasyon uygulamaları
- Peyzaj

Proje Listemiz

ANADOLUPARK EVLERİ
HAYAL BAHÇE KAFETERYA